Vánoce se blíží – potěšte cyklistu originálními dárky

Originální dárky jsou nejlepší volbou

Vánoce jsou hlavně od toho, aby se rodina sešla a užila si spolu tento krásný svátek. Děti se  těší na nadílku samozřejmě nejvíc, ale dospělí ocení především klid od práce, cukroví a osobní dary, kterými dáte najevo, že vám na vašich blízkých a jejich zájmech opravdu záleží. Kromě ručně vyrobených dárků je takovým osobním dárkem tričko s vlastním potiskem. Na něj nechejte napsat originální popisek nebo natisknout motiv, které vašeho blízkého vystihují. A jak vybrat ten pravý dárek pro cyklistu? Máte v telefonu společné fotky z cyklistických výletů, na které byste chtěli mít hmotnou vzpomínku? Výborně, vyberte nejlepší fotku a potiskněte jí na tričko. Darujte ho pod stromeček vašemu blízkému a uvidíte, že i originální maličkost může způsobit velkou radost. Pokud vlastní obrázky nemáte, na webu MyShirt.cz si vyberete z mnoha motivů.

Důležité prvky cyklistické výbavy

Bez čeho se cyklista neobejde, to je samozřejmě kolo. Jenomže takový dárek se může vyšplhat do desítek tisíc korun a kupovat něco tak velkého bez vědomí cyklisty nedává smysl. Dítěti však ještě můžete koupit k Vánocům helmu, a kdyby nevyhovovala, svedete to v nejhorším případě na Ježíška. Dospělého ale takovým způsobem už neutěšíte. Proto je lepší se velkým darům vyvarovat a kupovat pouze malé doplňky do výbavy, které ale i tak jsou pro cyklistu nezbytnými prvky.

I malé dárky hrají velkou roli

Takové cyklistické ponožky jsou něčím, bez čeho se žádný milovník ježdění na kole neobejde. Dejte si hlavně záležet na kvalitním materiálu a až poté se rozhodujte podle barev či potisku.Při cyklistice je důležité pitný režim. Nic nezkazíte tím, když vašemu cyklistovi pořídíte kvalitní láhev na pití, která ho na cestách bude doprovázet. I když se jedná o malý dárek, hraje ve výbavě důležitou roli. A aby výbava na pití byla kompletní, pořiďte k láhvi také nastavitelný držák.

Praktické dárky, které cyklistovi zpříjemní zážitek

Cyklistický průvodce

Obdarujte svého blízkého průvodcem nebo knihou po nejkrásnějších a nejnáročnějších cyklistických stoupání světa. Vybírejte mezi takovými průvodci, které zahrnují nejlepší cyklostezky v Evropě, ale i jinde ve světě. Hlavně podle toho, o která místa má zájem váš blízký. Pokud pořizujete dárek pouze pro rekreačního cyklistu, který neplánuje výjezdy do zahraničí, zaměřte se na průvodce po České republice. Měl by vždy nejlépe obsahovat fotografie, mapy tras a výškové tabulky.

Sluchátka pro cyklisty

Dalším originálním dárkem jsou sluchátka. Není sice vhodné, aby cyklista při jízdě poslouchal hudbu z klasických sluchátek, které překrývají uši, nicméně existuje typ sluchátek vyrobených přímo pro cyklisty. Ty fungují tak, že cyklista nemá sluchátko přímo v uchu, ale vedle něj, aby mohl perfektně slyšet vše, co se děje kolem a zároveň poslouchat hudbu.

Závěrem

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv dárek, vždy ho vybírejte v nejoblíbenější barvě, aby radost z něj byla ještě větší. Myslete na to, že Vánoce nejsou o velkých darech, ale o odpočinutí si v kruhu svých blízkých a maličkostech, kterými si Vánoce vzájemně zpříjemníte. Proto někdy nejlepším dárkem může být vánoční pobyt strávený v kruhu nejbližších.