Volnočasové oblečení Royal Robbins

Hledáte pohodlné, kvalitní a ekologické volnočasové oblečení? Pak už nemusíte. Seznamte se s americkou značkou Royal Robbins.

Značka Royal Robbins

Americká značka Royal Robbins vyrábí velice kvalitní outdoorové oblečení. Při výrobě dbá na šetrnost k životnímu prostředí.

V jejich nabídce naleznete bundy, mikiny, trička a kalhoty z ekologických materiálů. 

Royal Robbins pořídíte na Rockpoint.cz

Historie značky Royal Robbins

Společnost byla založena v roce 1968 na západním pobřeží USA. Značka je pojmenována po horolezci Royalu Robbinsovi, který společně se svou manželkou proslul propagací nového způsobu lezení (snažili se o co nejmenší poškození skal např. tím, že vůbec nepoužívali skoby) tzv. čistého lezení.

Následně manželé založili značku oblečení, která si zakládá na ekologickém přístupu k výrobě a co nejmenšímu dopadu na přírodu.

Hlavní zásady společnosti:

  • kvalitní použité materiály
  • etická výroba
  • pečlivý výběr dodavatelů

Volnočasové oblečení pro každého

Kvalitní volnočasové oblečení Royal Robbins je vhodné pro všechny milovníky hor. Do detailu propracované bundy, trička, kalhoty a trekové košile si zkrátka zamilujete. 

Oblečení poskytuje pohodlí na jednodenních výletech i vícedenních trecích. Všechny modely jsou vysoce odolné, funkční a stylové.

Barvy oblečení jsou inspirované přírodou severní Kalifornie a vzhled oděvů je klasický.

Dámské a pánské kolekce obsahují modely pro všechna roční období a tak je jedno jestli se chystáte na letní nebo zimní dovolenou, oblečení Royal Robbins ve vašem kufru chybět nebude.

Nejčastěji používané materiály značky Royal Robbins

Co je to organická bavlna?

Organická bavlna se pěstuje bez použití pesticidů a herbicidů. Pěstování organické bavlny prospívá farmářů, spotřebitelům i ekosystému.

Oblečení z konopí

Oblečení z konopí poskytuje skvělý odvod vlhkosti, prodyšnost, odolnost a regulaci zápachu. Konopné oblečení tak můžete nosit v klidu po celý den.

Recyklovaný polyester

Recyklovaný polyester se vyrábí ze 100% recyklovaných plastových lahví. Díky tomu se snižuje množství lahví na skládkách a spotřeba vláken na bázi fosilních paliv.

Oblečení z vlny a merino vlny

Vlna je pohodlná za každého počasí. Výborně reguluje tělesnou teplotu, dýchá, odvádí vlhkost, reguluje zápach a rychle schne. 

Merino vlna, která pochází ze speciálního plemene ovcí merino, se vyznačuje velmi jemnými vlákny.

Znáte TENCEL Lyocell?

Materiál TENCEL Lyocell je vyrobený ze dřeva a buničiny pocházející z lesů s certifikátem FSC (udržitelné obhospodařování). Materiál se vyrábí velice ekologickým způsobem. Vlákna jsou dlouhá, hladká, měkká na dotek, termoregulační, prodyšná a rychle schnou.

TENCEL Modal

TENCEL Modal se také vyrábí z FSC certifikovaného dřeva. Je výjimečně měkký a jeho dlouhá hladká vlákna jsou hydrofilní, tedy skvěle odvádějí vlhkost.